Układy hydrauliczne - Hidroma Sistems - hidroma.pl

Brevini Riduttori to włoska firma posiadająca ponad 50 lat doświadczenia na rynku. Zajmuje się ona produkcją najwyższej jakości urządzeń hydrauliczno-elektronicznych, a także mechanicznych przekładni. Przedsiębiorstwo od zawsze stawiało na rozwój oraz wszechstronność. Dzięki temu marka Brevini znana jest z solidności oraz uznawana za jedną z najlepszych na świecie.

Brevini – hydraulika

W naszej ofercie znajdują się niezawodne pompy Brevini, które wykorzystują rozmaite technologie pozwalające na spełnienie wymagań w wielu różnych sektorach. Brevini to producent, który wszystkie swoje urządzenia oraz ich komponenty wytwarza całkowicie samodzielnie. Przykłada przy tym szczególną uwagę do każdego detalu, a wszystkie z elementów poddaje licznym testom.

Brevini Polska to projekt naszej firmy Hidroma Sistems, który obejmuje dystrybucję tych doskonałych włoskich urządzeń na rodzimym rynku. Produkty Brevini Riduttori są specjalistycznymi urządzeniami hydraulicznymi cechującymi się wysoką wydajnością oraz ekonomicznością pracy.

C.F.R
Brevini
Duplomatic
Dynex
Emmegi
Fabercom
Fluidpress
Hansa TMP
HKS
Hydraforce
Hydrocontrol
Hydroma
Hydropa
Indemar
Kawasaki
Marzocchi Pompe
OMT
Bosch Rexroth
Rickmeier
SAIP
Sofima Ufi
Triple R
Walvoil
Wandfluh
Nem