Układy hydrauliczne - Hidroma Sistems - hidroma.pl

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale wiemy, czego potrzebują nasi Klienci. Dlatego też w naszym sklepie internetowym dostępne są produkty pochodzące od znanych i cenionych firm. Jedną z nich jest niemiecki producent HKS , który oferuje najlepsze rotatory hydrauliczne, siłowniki wahliwe, a także inne przydatne komponenty.

Jakość, precyzja, wydajność i bezpieczeństwo zgodnie z tradycją.

Firma HKS istnieje od roku 1970 od tego czasu niezmiennie projektuje i produkuje rotatory na najwyższym poziomie, aby sprostać wszystkim wymaganą swoich klientów bez wyjątku. Klienci na całym świecie polegają na wyjątkowo niezawodnych produktach, dzięki czemu HKS jest światowym liderem w swojej dziedzinie.

Hydraulika siłowa HKS – co oferujemy?

HKS oferuje szeroki zakres produktów , indywidualne rozwiązania o kompaktowych rozmiarach o możliwym momencie obrotowym do 250 000 Nm i kącie obrotu 1500ᵒ do wszelkiego rodzaju zastosowań i branż.

Obecnie w naszym sklepie dostępne są różnorodne produkty, takie jak rotatory, napędy obrotowe, kombinacje napędów obrotowo-podnoszących , siłowniki wahliwe , zestawy hydrauliczne i wiele innych części. Oferowane komponenty dostarczamy do naszych Klientów na terenie całej Polski. Zamówienia staramy się zawsze realizować szybko i sprawnie, tak aby trafiły zawsze na czas do każdego Klienta.

C.F.R
Brevini
Duplomatic
Dynex
Emmegi
Fabercom
Fluidpress
Hansa TMP
HKS
Hydraforce
Hydrocontrol
Hydroma
Hydropa
Indemar
Kawasaki
Marzocchi Pompe
OMT
Bosch Rexroth
Rickmeier
SAIP
Sofima Ufi
Triple R
Walvoil
Wandfluh
Nem