Układy hydrauliczne - Hidroma Sistems - hidroma.pl

Hidroma Sistems Sp. z o.o. została założona w 2007 r. przez czeską firmę Hydroma. Należy do grupy Hydroma, w skład której wchodzą: Hydroma spol. s r.o., Hydroma SK spol. s r.o., Mino-Hydroma Group s r.o., Too „Hydroma Kazakhstan”. Przedmiotem działalności jest sprzedaż komponentów hydraulicznych oraz produkcja układów hydraulicznych. W asortymencie firmy dostępne są m.in. wysokiej jakości filtry hydrauliczne, pompy, rozdzielacze, silniki, zawory, przekładnie i wiele innych. Są to produkty cenionych na rynku marek, o międzynarodowym zasięgu. Hidroma Sistems dostarcza komponenty znanych producentów europejskich, takich jak:

Oferta – dostawa, dystrybucja i projektowanie

Oferujemy najszerszy asortyment komponentów, dostępnych z magazynu. Są to produkty stworzone z myślą zarówno o aplikacjach przemysłowych, jak i mobilnych. Firma zajmuje się nie tylko dostawą i dystrybucją niezawodnych elementów układów hydraulicznych, ale też projektowaniem systemów, w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych Klientów. We własnym biurze konstrukcyjnym tworzymy na zamówienie Klientów coraz to nowsze i doskonalsze agregaty i systemy hydrauliczne. Są to nowoczesne rozwiązania, które powstają na bazie aktualnie obowiązujących, europejskich norm technicznych oraz wymogów bezpieczeństwa. Bierzemy pod uwagę także rynek lokalny. Dokumentacja projektowa opracowywana jest w systemie AUTOCAD, a na życzenie klienta także w systemie INVENTOR 3D.

Odpowiedź na potrzeby każdego Klienta

Nasza spółka posiada system logistyki do obsługi sprzedaży krajowej oraz zagranicznej. W oparciu o nasze zapasy magazynowe jesteśmy w stanie elastycznie reagować na zapotrzebowanie Klienta. Dostarczamy standardowe komponenty hydrauliczne oraz rozwiązania specjalne, według wymagań Klienta. Wśród naszych usług znalazła się także konserwacja urządzeń, która polega na analizie stanu olejów, a w razie potrzeby także ich wymianie. Wykorzystujemy przy tym czyszczące oraz obniżające zawartość wody stacje filtracyjne. Oferujemy także profesjonalną pomoc w zakresie doradztwa oraz wysokiej jakości usługi serwisowe. Dbamy o kondycję maszyn, dokonując wnikliwej oceny ich parametrów i stanu technicznego. W przypadku ewentualnych usterek, w naszym szerokim asortymencie bez trudu można znaleźć niezbędne zamienniki, dzięki którym urządzenia odzyskają sprawność. Zajmujemy się również montażem układów hydraulicznych, w tym instalacji rurociągowych ze złączkami o profilowanych pierścieniach zacinających.

Dla naszych Klientów przygotowujemy także ciekawe szkolenia i seminaria, dotyczące systemów hydraulicznych oraz nowoczesnych, innowacyjnych komponentów, wykorzystywanych w tej dziedzinie. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, starając się spełnić jego oczekiwania i zaproponować mu rozwiązanie, odpowiednio dopasowane do jego potrzeb. Hidroma Sistems na pierwszym miejscu stawia satysfakcję swoich Klientów oraz jakość świadczonych usług. Dzięki szerokiej, zawierającej innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty, ofercie, wspieramy urządzenia przemysłowe i mobilne w ich wydajnej pracy, zapewniając im niezawodność oraz długą żywotność. Współpraca z odnoszącymi sukcesy na międzynarodowym rynku liderami w branży hydraulicznej czyni z naszej firmy godnego zaufania partnera, który sprosta wszystkim, stawianym nam przez Klientów marki wyzwaniom.

Zapraszamy do kontaktu!

C.F.R
Brevini
Duplomatic
Dynex
Emmegi
Fabercom
Fluidpress
Hansa TMP
HKS
Hydraforce
Hydrocontrol
Hydroma
Hydropa
Indemar
Kawasaki
Marzocchi Pompe
OMT
Bosch Rexroth
Rickmeier
SAIP
Sofima Ufi
Triple R
Walvoil
Wandfluh
Nem