Układy hydrauliczne - Hidroma Sistems - hidroma.pl

Rickmeier słynie z produkcji oraz sprzedaży niezawodnych pomp zębatych, zaworów i instalacji olejowych. Hidroma Sistems jest oficjalnym dystrybutorem produktów niemieckiej marki w Polsce. Pompy zębate Rickmeier wyróżniają się niezwykle cichą pracą oraz dużą wydajnością zasysania. Zawory natomiast to niesamowita precyzja oraz najwyższa jakość wykonania, stworzona w oparciu o innowacyjne technologie. Instalacje olejowe Rickmeier wykorzystywane są w wielu krajach na całym świecie. Tajemnicą ich powodzenia jest wyjątkowa trwałość.

Zespoły pompujące Rickmeier – jakość ponad wszystko

W ofercie niemieckiego producenta można znaleźć pompy zębate o różnych rozmiarach i typach konstrukcji. Ich zastosowanie w przemyśle służy głównie transportowi smarów, olejów i mediów, umożliwiając bezawaryjną pracę maszynom. Zawory Rickmeier stanowią element silników spalinowych i gazowych, instalacji technicznych i wielu innych, związanych m.in. z przemysłem i techniką pojazdową. Zespoły pompujące niemieckiej marki tworzone są w oparciu o ponad stuletnie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę. Firma produkuje zarówno standardowe pompy zębate, wyposażone w elektryczny lub mechaniczny napęd, jak i uniwersalne modele, z wewnętrznym zazębieniem. Dla marki nie ma rzeczy niemożliwych. Zawory Rickmeier oraz dostępne w asortymencie tego producenta zespoły pompujące sprawdzą się w każdej sytuacji, niezależnie od zastosowanego przyłączenia hydraulicznego. Solidna konstrukcja projektowanych elementów stanowi gwarancję nieprzeciętnej wytrzymałości produktów niemieckiej firmy.

POMPY ZĘBATE I ZAWORY DO APLIKACJI Z MEDIUM O BARDZO WYSOKIEJ LEPKOŚCI

Pompy zębate i zawory spełniają najróżniejsze zadania w wielu zastosowaniach przemysłowych: od transportu smarów w obwodach smarowania, przez wytwarzanie ciśnienia w systemach hydraulicznych, po transport olejów i mediów. Zasada działania pomp zębatych sprawia, że należą do urządzeń pompujących o najwyższej niezawodności w tej gałęzi techniki. Działają na drugim planie, lecz ich praca jest warunkiem koniecznym dla zapewnienia bezusterkowej i płynnej pracy innych maszyn. RICKMEIER w swojej przeszło stuletniej historii projektował pompy zębate o różnych konstrukcjach i rozmiarach.

Obecna paleta usług oferowanych przez RICKMEIER pozwala na szybkie i niezawodne realizowanie indywidualnych zamówień klientów i zadań związanych z transportem mediów, w razie potrzeby również projektów specjalnych. Typowe obszary zastosowania pomp zębatych i zaworów RICKMEIER to budowa silników spalinowych i gazowych, technika pojazdowa, budowa instalacji technicznych, elektrowni, przemysł stoczniowy, elektrownie wiatrowe i wiele innych zastosowań w standardowej branży budowy maszyn.

Do typowych mediów transportowanych przez pompę należą wszystkie typowo stosowane smary, zużyte oleje, oleje ATF, oleje chłodzące, oleje napędowe, emulsje, oleje przekładniowe, opałowe, silnikowe, poliglikolowe, oleje polialfaolefinowe, oleje do cięcia, ciężkie, olejowe nośniki ciepła oraz oleje do ciągnienia. Pompy zębate i zawory RICKMEIER to synonim wysokiej jakości, niezawodności i innowacji zorientowanych na potrzeby klienta: na całym świecie, wszędzie, gdzie na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo.

PRODUKTY RICKEMIER DEDYKOWANE SĄ DO W SYSTEMÓW GDZIE WYSTĘPUJĘ MEDIUM O DUŻEJ LEPKOŚCI.

ZAKRES STOSOWANIE MEDIUM O LEPKOŚCI  OD 5 mm2/s do 20000 mm2/s

zobacz produkty tego dostawcy

C.F.R
Brevini
Duplomatic
Dynex
Emmegi
Fabercom
Fluidpress
Hansa TMP
HKS
Hydraforce
Hydrocontrol
Hydroma
Hydropa
Indemar
Kawasaki
Marzocchi Pompe
OMT
Bosch Rexroth
Rickmeier
SAIP
Sofima Ufi
Triple R
Walvoil
Wandfluh
Nem