Układy hydrauliczne - Hidroma Sistems - hidroma.pl

Hidroma Sistems to niezawodny producent wysokiej jakości komponentów hydraulicznych oraz oficjalny dystrybutor wielu cenionych w branży marek, znanych z tworzenia zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań. Szeroka oferta firmy zawiera także projektowanie nowoczesnych systemów hydraulicznych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz diagnostykę i montaż układów hydraulicznych. Ze względu na indywidualne podejście do każdego Klienta oraz nieprzeciętną jakość oferowanych produktów, cieszymy się dużym zaufaniem na międzynarodowym rynku. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Adres:

Hidroma Sistems Sp. z o.o.
ul. Nowopogońska 98,
41-250 Czeladź,
Poland

tel.: +48 32 24 11 821
gsm: +48 785 197 468
e-mail: info@hidromasistems.pl
web: www.hidroma.pl

Dane kontaktowe:

Ing. Konrad Lipka

Dyrektor generalny
e-mail: lipka@hidromasistems.pl
tel.: +48 32 24 11 821

Szczepan Kubik

Przedstawiciel handlowy
e-mail: kubik@hidromasistems.pl
tel.: +48 32 24 11 821
tel.: +48 783 806 903

Olga Samborska

Kierownik Biura
e-mail: samborska@hidromasistems.pl
tel.: +48 782 601 903

Aleksandra Drozdek

Referent ds. Sprzedaży
e-mail: drozdek@hidromasistems.pl
tel.: +48 32 24 11 821

Tomasz Grzmielewski

Inżynier sprzedaży
e-mail: grzmielewski@hidromasistems.pl
tel.: +48 32 24 11 821
tel.: +48 785 197 468

Grupa Hydroma:

HYDROMA, spol. s r.o.
Vlčnovská 2477
688 01 Uherský Brod
Czech Republic

tel.: +420 572 637 796
gsm: +420 724 149 326
fax: +420 572 637 729
e-mail: hydroma@hydroma.cz
web: www.hydroma.cz

HYDROMA SK, spol. s r.o.
Hliny 1412
017 07 Považská Bystrica
Slovak Republic

tel.: +420 572 637 796
gsm: +420 724 149 326
fax: +420 572 637 729
e-mail: hydroma@hydroma.sk
web: www.hydroma.sk

Hidroma Sistems Sp. z o.o.
ul. Nowopogońska 98,
41-250 Czeladź,
Poland

tel.: +48 32 24 11 821
gsm: +48 785 197 468
e-mail: info@hidromasistems.pl
web: www.hydroma.pl

MINO-HYDROMA GROUP s.r.o.
Pávovská 27,
586 01 Jihlava
Czech Republic

tel.: +420 567 322 046
gsm: +420 603 547 877
e-mail: mino@ji.cz
web: www.mino-hydroma.cz

TOO „Hydroma Kazakhstan”
Imanova 19, of. 812
010000 Astana
Kazakhstan

tel.: +7 7172 787 941
gsm: +7 701 522 6275
e-mail: kamze@hydroma.kz
web: www.hydroma.kz