Układy hydrauliczne - Hidroma Sistems - hidroma.pl

Hidroma Sistems Sp. z o.o. została założona w 2007 r. przez czeską firmę Hydroma. Należy do grupy Hydroma, w skład której wchodzą: Hydroma spol. s r.o., Hydroma SK spol. s r.o., Mino-Hydroma Group s r.o., Too „Hydroma Kazakhstan”. Przedmiotem działalności jest sprzedaż komponentów hydraulicznych oraz produkcja układów hydraulicznych. W asortymencie firmy dostępne są m.in. wysokiej jakości filtry hydrauliczne, pompy, rozdzielacze, silniki, zawory, przekładnie i wiele innych. Są to produkty cenionych na rynku marek, o międzynarodowym zasięgu. Hidroma Sistems dostarcza komponenty znanych producentów europejskich, takich jak:

Oferta – dostawa, dystrybucja i projektowanie

Oferujemy najszerszy asortyment komponentów, dostępnych z magazynu. Są to produkty stworzone z myślą zarówno o aplikacjach przemysłowych, jak i mobilnych. Firma zajmuje się nie tylko dostawą i dystrybucją niezawodnych elementów układów hydraulicznych, ale też projektowaniem systemów, w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych Klientów. We własnym biurze konstrukcyjnym tworzymy na zamówienie Klientów coraz to nowsze i doskonalsze agregaty i systemy hydrauliczne. Są to nowoczesne rozwiązania, które powstają na bazie aktualnie obowiązujących, europejskich norm technicznych oraz wymogów bezpieczeństwa. Bierzemy pod uwagę także rynek lokalny. Dokumentacja projektowa opracowywana jest w systemie AUTOCAD, a na życzenie klienta także w systemie INVENTOR 3D.

Odpowiedź na potrzeby każdego Klienta

Nasza spółka posiada system logistyki do obsługi sprzedaży krajowej oraz zagranicznej. W oparciu o nasze zapasy magazynowe jesteśmy w stanie elastycznie reagować na zapotrzebowanie Klienta. Dostarczamy standardowe komponenty hydrauliczne oraz rozwiązania specjalne, według wymagań Klienta. Wśród naszych usług znalazła się także konserwacja urządzeń, która polega na analizie stanu olejów, a w razie potrzeby także ich wymianie. Wykorzystujemy przy tym czyszczące oraz obniżające zawartość wody stacje filtracyjne. Oferujemy także profesjonalną pomoc w zakresie doradztwa oraz wysokiej jakości usługi serwisowe. Dbamy o kondycję maszyn, dokonując wnikliwej oceny ich parametrów i stanu technicznego. W przypadku ewentualnych usterek, w naszym szerokim asortymencie bez trudu można znaleźć niezbędne zamienniki, dzięki którym urządzenia odzyskają sprawność. Zajmujemy się również montażem układów hydraulicznych, w tym instalacji rurociągowych ze złączkami o profilowanych pierścieniach zacinających.

Dla naszych Klientów przygotowujemy także ciekawe szkolenia i seminaria, dotyczące systemów hydraulicznych oraz nowoczesnych, innowacyjnych komponentów, wykorzystywanych w tej dziedzinie. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, starając się spełnić jego oczekiwania i zaproponować mu rozwiązanie, odpowiednio dopasowane do jego potrzeb. Hidroma Sistems na pierwszym miejscu stawia satysfakcję swoich Klientów oraz jakość świadczonych usług. Dzięki szerokiej, zawierającej innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty, ofercie, wspieramy urządzenia przemysłowe i mobilne w ich wydajnej pracy, zapewniając im niezawodność oraz długą żywotność. Współpraca z odnoszącymi sukcesy na międzynarodowym rynku liderami w branży hydraulicznej czyni z naszej firmy godnego zaufania partnera, który sprosta wszystkim, stawianym nam przez Klientów marki wyzwaniom.

Zapraszamy do kontaktu!